KATEGORIE

Menu

O lékárně

V naší lékárně Vám nabízíme nejen široký sortiment léčiv, farmaceutických a homeopatických přípravků a zdravotnických pomůcek, ale i široký výběr zdravotní obuvi, která má samostatnou prodejnu v prvním patře i eshop.

Před lékárnou lze zaparkovat na bezplatném parkovišti, máme bezbariérový přístup a nabízíme možnost platby kartou a prostřednictvím poukázek Benefit Plus, Benfity a.s., Gusto Karta, Edenred, Sodexo a Up.

Nabízíme rezervaci E-receptů přes náš E-shop pro urychlení výdeje a zajištění dostupnosti léčiv ihnen na první pokus bez čekání na objednání.

Historie Lékárny:

Lékárna ve městě Horšovský Týn měla dlouholeté působiště na náměstí Republiky v domě, kde dnes sídlí obřadní síň. V 80.letech vznikl plán pro centralizaci a lepší organizaci zdravotnických zařízení, kdy byla zbudována nová budova lékárny v Dobrovského ulici s přilehlými budovami pro zdravotnická zařízení.

Budova spadala do roku 1993 pod správu OÚNZ (Okresní Ústav Národního Zdraví), poté byla pronajímána, a od roku 1996 přešla do soukromého vlastnictví pod názvem Mariina lékárna.