KATEGORIE

Menu

O lékárně

Mariina lékárna s.r.o. je tradiční rodinná lékárna, která pečuje o zdraví pacientů již 30let.

 

Naše služby

Naším cílem je poskytovat péči o pacienty na odborné úrovni, sledujeme nejnovější trendy na trhu léčiv i v léčbě a snažíme se vždy poradit dle našeho nejlepšího vědomí, svědomí a znalostí.

 

Náš sortiment

Nabízíme široký sortiment zboží pro naše zákazníky za příznivé ceny. Co nemáme, rádi Vám objednáme.

U receptů se vždy snažíme dodržet léky, na které jste zvyklí a které lékař předepsal.

Vždy Vám rádi poradíme s výběrem potravinových doplňků, kosmetiky nebo homeopatik.

Pro maminky máme vše pro péči v těhotenství i po porodu. Pro miminka nabízíme široký výběr dudlíků, lahviček, kousátek i hraček. Nezapomínáme ani na kojenecké výživy za výhodné ceny.

Rádi Vám vybereme padnoucí ortézy na Vaše kolena a klouby, abychom Vám ulevili od bolesti.

Ženám při úniku moči nabízíme inkontinenční vložky a pro starší pacienty poskytujeme široký výběr plen a podložek na postel.

Přírodní produkty z rostlin nesmí chybět ani v naší lékárně, vše ve formě léčivých čajů, tabletek až po kapky.

Pro domácí kontrolu onemocnění nabízíme několik druhů tlakoměrů, měřiče cukru, inhalátory, domácí testy na covid, CRP testy nebo proužky pro kontrolu moči.

Pro podporu hojení ran máme klasický obvazový materiál, náplasti, desinfekce a masti podporující hojení. Pro regeneraci těla a úlevu při namožení nabízíme tejpy a pružné obvazy.

A nezapomínáme ani na naše mazlíčky, pro které máme odčervovací tablety, přípravky proti blechám a doplňky vitaminů pro dobrý růst a vývoj.

 

Rezervace a objednávky online

Nabízíme rezervaci E-receptů a E-poukazů přes náš E-shop - pro urychlení výdeje a zajištění dostupnosti léčiv ihned na první pokus, bez čekání na objednání.

 

Příprava léčiv v naší laboratoři

V lékárně rádi připravíme masti, krémy, roztoky apod. dle receptu od lékaře nebo dle Vašeho přání, někdy na počkaní někdy do pár hodin. Pro urychlení můžete využít objednávky telefonicky nebo přes eshop – rezervace e-receptu.

 

Konzultace s lékárníkem

Vždy Vám rádi poradíme. Pokud máte složitější problém nebo nejistotu ohledně množství léčiv či správném užívání léčiv, vyhradíme si na Vás čas, probereme složitosti léčby a pokusíme se najít vhodné řešení. Nebojte se zeptat.

 

Odběr nepoužitých léčiv z domácností zdarma

Máte doma staré léky nebo léky, které neužíváte? Přineste je do lékárny k likvidaci.

 

Parkování

Před lékárnou lze zaparkovat na bezplatném parkovišti, máme bezbariérový přístup.

 

Platební možnosti

Nabízíme možnost platby hotově, kartou a prostřednictvím poukázek Benefit Plus, Benfity a.s., Gusto Karta, Edenred, Sodexo a Up. Nabízíme možnost nákupu našich poukázek pro uplatnění v naší lékárně v hodnotě 350, 500 a 1000Kč.

 

Historie lékárny

Lékárna ve městě Horšovský Týn měla dlouholeté působiště na náměstí Republiky v domě, kde dnes sídlí obřadní síň. V 80.letech vznikl plán pro centralizaci a lepší organizaci zdravotnických zařízení, kdy byla zbudována nová budova lékárny v Dobrovského ulici s přilehlými budovami pro zdravotnická zařízení.

Budova spadala do roku 1993 pod správu OÚNZ (Okresní Ústav Národního Zdraví), poté byla pronajímána, a od roku 1996 přešla do soukromého vlastnictví pod názvem Mariina lékárna.